دانستنی ها

معرفی انواع کارواش رونیکس

دستگاه کارواش به کمک یک نازل، آب را با فشار بالا بر روی سطوح می پاشد و با کمک آن جرم و آلودگی را از سطوح پاک می نماید. به کارگیری دستگاه کارواش باعث کاهش زمان انجام کار، صرفه جویی در نیروی کار و صرفه جویی در میزان مصرف آب می شود. شرکت رونیکس با توجه به نیاز جامعه چند مدل دستگاه کارواش به بازار ارائه می نماید. در این مطلب قصد داریم مدل های مختلف کارواش رونیکس را معرفی نماییم.

دستگاه های کارواش را از روی نوع موتور، قدرت پاشش و نوع کاربری می توان دسته بندی نمود. به طور کلی دستگاه کارواش خانگی برای استفاده های معمول و کوتاه مدت مناسب هستند؛ در حالی که دستگاه کارواش صنعتی از عهده انجام کارهای مداوم و پرفشار بر می آیند.

انواع کارواش رونیکس

معرفی انواع کارواش رونیکس
انواع کارواش رونیکس

دستگاه های کارواش رونیکس با دو نوع موتور ذغالی و دینامی تولید میشوند که در ادامه به توضیح آن ها به صورت مجزا می پردازیم و انواع کارواش رونیکس با موتورهای ذغالی و دینامی را به شما معرفی می نماییم.

دستگاه کارواش ذغالی رونیکس

موتورهای ذغالی در بازار با عنوان یونیورسال شناخته میشوند و دستگاه های کارواش با موتور ذغالی به عنوان کارواش یونیورسال نیز مطرح هستند. کارواش های ذغالی از فشارهای مختلفی برخوردار هستند که با توجه به نوع کاربری و متناسب با نیاز شما انتخاب می شوند.

کارواش رونیکس ۱۰۰ بار ذغالی

کارواش رونیکس 100 بار ذغالی
کارواش رونیکس ۱۰۰ بار ذغالی

شرکت رونیکس دو مدل دستگاه کارواش ذغالی ۱۰۰ بار دارد. این مدل های دستگاه کارواش ۱۴۰۰ وات توان داشته و با موتور ذغالی خود در هر دقیقه ۶٫۵ لیتر آب را با فشار ۱۰۰ بار به بیرون می پاشند. این مدل ها با قابلیت ایجاد فشار یکنواخت برای کارهای عمومی و مصارف خانگی بسیار مناسب هستند. این مدل ها به همراه ۵ متر شلنگ فشار قوی، ۲ عدد لانس قابل تنظیم و تفنگ آب پاش ارائه می شود و دارای مخزن مواد شوینده نیز هستند.

کارواش رونیکس مدل RP-2100

این کارواش با نام کارواش سه کاره رونیکس شناخته شده است که قابلیت انجام چند کار را در کنار هم دارد. از این دستگاه علاوه بر استفاده به عنوان یک کارواش می توان به عنوان دمنده و جارو برقی نیز بهره برد. این موارد باعث شده تا مدل RP-2100 از پرطرفدارترین انواع کارواش رونیکس محسوب شود. موتور پرقدرت این دستگاه از توان ۱۴۰۰ وات برخوردار است که می تواند بهترین نتیجه شستشو را ارائه دهد. این کارواش رونیکس مجهز به سیستم سوئیچ اتو استاپ بوده و در هنگام رها کردن ماشه به صورت خودکار متور را متوقف می کند. این سیستم باعث صرفه جویی در انرژی و نیز افزایش طول عمر دستگاه می شود. سیستم حفاظت گرمایی از دیگر ویژگی های مهم این کارواش است که در صورت افزایش دمای دستگاه، به صورت خودکار موتور را خاموش می کند و در نتیجه از استهلاک قطعات داخلی جلوگیری می شود.

کارواش رونیکس ۱۳۰ بار ذغالی

کارواش رونیکس 130 بار ذغالی
کارواش رونیکس ۱۳۰ بار ذغالی

کارواش ۱۳۰ بار ذغالی رونیکس با موتور ۱۶۰۰ وات خود توان پاشش ۷٫۲ لیتر آب در دقیقه را دارد و به سیستم تزریق مایع شوینده نیز مجهز است. این دستگاه به تفنگ آب پاش با طراحی جدید مجهز است و به همراه ۲ عدد لانس قابل تنظیم و توربو ساخته شده از بهترین مواد اولیه ارائه می گردد. این دستگاه ۹٫۳ کیلوگرم وزن دارد.

دستگاه کارواش دینامی رونیکس

از دیگر انواع کارواش رونیکس مدل دینامی آن هاست. موتورهای دینامی معمولا با دوام تر و البته گران قیمت تر از موتورهای یونیورسال هستند و برای کاربردهای صنعتی مداوم و پر فشار مناسب می باشند.

کارواش رونیکس ۱۰۰ بار دینامی

کارواش دینامی ۱۰۰ بار به موتور پر قدرت و کم صدای ۱۴۰۰ وات مجهز است که قابلیت صرفه جویی در مصرف آب را دارد. این دستگاه ۹٫۳۵ کیلوگرم وزن دارد و میتواند در هر دقیقه ۶٫۵ لیتر آب را با فشار ۱۰۰ بار بیرون بپاشد. متعلقات این مدل تفنگ فشار قوی، لانس قابل تنظیم، لانس توربو، ۵ متر شلنگ فشار قوی و کوپلر اتصال سریع هستند.

کارواش رونیکس ۱۴۰ بار دینامی

این موتور دینامی این دستگاه ۱۸۰۰ وات توان دارد و در هر دقیقه ۶٫۵ لیتر آب را به فشار ۱۴۰ بار می رساند. دستگاه کارواش ۱۴۰ بار دینامی رونیکس دارای سیستم تزریق مایع شوینده بوده و از قرقره جمع کننده شلنگ هم بهره می برد. وزن این دستگاه ۱۴٫۹ کیلوگرم است.

کارواش رونیکس ۱۶۰ بار دینامی

کارواش دینامی ۱۶۰ بار رونیکس ۲۸٫۵ کیلوگرم وزن دارد و با کمک موتور دینامی قدرتمند ۲۲۰۰ وات خود در هر دقیقه ۷٫۳ لیتر آب را به فشار ۱۶۰ بار می رساند. این دستگاه کارواش صنعتی رونیکس به همراه تفنگ فشار قوی، لانس قابل تنظیم، لانس توربو، ۵ متر شلنگ فشار قوی و کوپلر اتصال سریع ارائه می شود و به مخزن مواد شوینده، سیستم تزریق مایع شوینده و قرقره جمع کننده شلنگ مجهز است.

کارواش رونیکس ۱۸۰ بار دینامی

دستگاه کارواش دینامی ۱۸۰ بار قدرتمند ترین مدل از سری کارواش های شرکت رونیکس می باشد که با موتور ۳۰۰۰ وات پر قدرت و کم صدا یکی از بهترین مدل های دستگاه کارواش صنعتی در بازار است. این مدل در هر دقیقه ۹٫۲ لیتر آب را با فشار ۱۸۰ بار به صورت یکنواخت و با کیفیت پاشش میکند و ۲۵ کیلوگرم وزن دارد. کارواش رونیکس ۱۸۰ بار رونیکس به همراه تفنگ فشار قوی، لانس قابل تنظیم و ۸ متر شلنگ فشار قوی ارائه می شود. مخزن مواد شوینده، سیستم تزریق مایع شوینده، کوپلر اتصال سریع و قرقره جمع کننده شلنگ نیز برای این مدل در نظر گرفته شده است.

warning تمامی مدل های دستگاه کارواش رونیکس به سیستم اتواستاپ و حفاظت گرمایی مجهز هستند. سیستم اتو استاپ به کار رفته در دستگاه، سبب استهلاک کمتر و فزایش عمر مفید آن خواهد شد. سیستم حفاظت گرمایی موتور جهت کنترل دمای موتور در حین کار در این مدل ها به کار رفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا