}
Ronix Leadership Ronix Leadership

آشنایی با مدیران

هر کسب و کاری برای رشد و توسعه نیاز به یک تیم مدیریت حرفه ای، با استعداد و جاه طلب دارد. بیایید با ما آشنا شوید.

محمدرضا رامخو

مدیر عامل

همه‌ی ما داستان‌های زیادی از شروع به کار بزرگترین کمپانی‌های موفق جهان در انبار یا گاراژ خانه را شنیده‌ایم. اما داستان این‌بار از جای متفاوتی آغاز می‌شود؛ از کف بازارهای تهران. از باربری و نظافت و شاگردی کردن در بازار ابزار حسن آباد. جایی که داشتن حتی یک مغازه‌ی تمیز و مرتب در مقابل آن مانند یک رویا بود. اما رهبری بازار ابزار ایران، مدیریت مجموعه‌ای 600 نفری از پرسنل متخصص و بنیان‌گذاری برندی با شهرت و آوازه‌ی جهانی، رویایی نبود که با پشت میز نشینی در اتاق های مجلل بتوان به آن دست یافت… رمز تحقق این رویا شناخت نیاز‌ها، کمبودها و سختی‌ها در قلب بازارهای ایران بود. موضوعی که محمد رضا رامخو، مدیرعامل و بنیانگذار شرکت رونیکس، پس از سال‌ها تجربه در این صنف، به خوبی از آن آگاه بود.

Ronix Founder Ronix Founder
Ronix Supply Chain Manager Ronix Supply Chain Manager

حمیدرضا رامخو

مدیر زنجیره تأمین

آقای «حمیدرضا رامخو» در شرکت رونیکس مسئولیت مدیریت زنجیره تامین برند را بر عهده دارد. وی با پشتکار و تلاش شبانه روزی بسیاری از محصولات رونیکس را طراحی کرده و می توان گفت که آفریننده ابزار آلات گوناگون رونیکس است.

محسن رامخو

قائم ­مقام مدیر عامل

محسن رامخو، قائم مقام مدیر عامل رونیکس است که معتقد است پیشرفت و موفقیت رونیکس به عنوان یک برند کاملاً ایرانی مرهون توجه به نیازهای مشتریان، سرمایه انسانی خلاق و متخصص و بکارگیری فناوری های نوین است. وی از جمله شخصیت هایی است که در مشکلات و سختی ها در کنار برند ایستاده و با ایده های نو راه های جدیدی را برای اوج گرفتن آن به وجود آورده است.

Ronix Deputy CEO Ronix Deputy CEO
Ronix Parts Supply Manager Ronix Parts Supply Manager

سمیرا عسگری

مدیر واحد تامین قطعات

سمیرا عسگری مدیریت واحد تأمین قطعات را در شرکت رونیکس بر عهده دارد. وی که از مهره های مهم رونیکس است، همکاری خود را با این شرکت از روزهای ابتدایی جوانی آغاز کرده و به تدریج پله های موفقیت را طی کرده است. عسگری با دغدغه رفع نیاز مشتریان بازار ابزار ایران موفق شده که بخش بسیاری از خواسته های آنان را پوشش دهد.

حمیدرضا نیکوکار

مدیر ارتباطات و برند

حمیدرضا نیکوکار مدیر واحد ارتباطات و برند رونیکس، همواره بدون تسلیم شدن و با روحیه ای خستگی ناپذیر تلاش کرده تا این شرکت را به گونه ای درست به مخاطبان خود در صنعت ابزار آلات معرفی کند. او که از رابطه ای صمیمی با اعضای تیم خود برخوردار است، توانسته خود را به عنوان معلمی نیکو برای آنان معرفی کند و ساختاری جدید از برندینگ را ارائه دهد.واحد ارتباطات و برند در واقع رسانه عمومی رونیکس است و عوامل این واحد با تولید محتوای جذاب و کاربردی تلاش می‌کنند تا محصولات رونیکس بیشتر و بهتر به مخاطبان رونیکس در سراسر جهان معرفی شود.پرسنل واحد ارتباطات و برند شامل جوان‌ هایی خلاق و مبتکر در بخش ‌های مختلف از جمله عکاسی، فیلمبرداری،گرافیک، بسته‌بندی، ادیت عکس، تدوین و… هستند که تلاش می‌کنند ایده‌ های منحصربفرد و خلاق را برای معرفی محصول به مرحله اجرا بگذارند.

Ronix Communication & Brand Manager Ronix Communication & Brand Manager
Ronix International Sales Manager Ronix International Sales Manager

رامتین کاشانی

مدیر فروش بین الملل

رامتین کاشانی مدیر بخش فروش بین الملل رونیکس، زمانی که بسیار جوان بود به این شرکت پیوست. او در بخش های مختلف رونیکس به فعالیت پرداخته و ثابت کرده که استعداد و توانایی به سر انجام رساندن مسئولیت های مختلف را دارد. کاشانی به عنوان یک مدیر، خود را از اعضای تیمش جدا نمی داند چرا که معتقد است که برای رسیدن به موفیت های بزرگ و تحقق رویاها باید شانه به شانه با اعضای تیم گام برداشت.

حامد ریوندی

مدیر طرح و برنامه

حامد ریوندی مدیر برنامه ریزی و کنترل فرآیند رونیکس است. واحدی که زیر نظر ایشان اداره می‌شود شامل دو بخش برنامه ‌ریزی و کنترل فرآیند ها است. برنامه ‌ریزی جهت انجام کلیه پروژه ‌های تعریف شده در شرکت که به طور مستقیم از سوی شخص مدیرعامل ابلاغ می‌شود توسط این واحد صورت می‌گیرد که شامل برنامه ‌ریزی، نظارت بر اجرا و گاهی اجرا و کنترل پروژه‌ های تعریف شده می‌شود.

Ronix Plans and Programs Manager Ronix Plans and Programs Manager
Ronix HR Manager Ronix HR Manager

سعید رمضانی

مدیر منابع انسانی

سعید رمضانی، مدیر منابع انسانی رونیکس، با بیش از 20 سال تجربه در این زمینه و با مدرک دکتری مدیریت دولتی با گرایش منابع انسانی ( PHD ) و همچنین دکترای حرفه ای مدیریت راهبردی کسب و کار (استراتژیک) DBA ، ارزشمندترین سرمایه‌ی رونیکس را، نیروی انسانی آن می‌داند. عمده فعالیت های واحد منابع انسانی شامل: استخدام، انجام فعالیت های جبرانی، آموزش و توسعه و طرح جانشین پروری است که همه با هدف کسب رضایت کارمندان، افزایش انگیزه آنان و حفط ایشان در سازمان، توسط نیروهای متخصص در بخش های اداری و کارگزینی، جذب و استخدام، آموزش و توسعه و خدمات عمومی، صورت می‌پذیرد.

مصطفی شکوریان

مدیر سازمان فروش

مصطفی شکوریان مدیریت فروش شرکت رونیکس را بر عهده دارد. او از سال 1389 به رونیکس ملحق شده توانسته با پشتکار خود را به عنوان بهترین گزینه برای این سمت معرفی کند. شکوریان عامل موفقیت رونیکس را وجود مدیر عامل دقیق و منظم، و نیز تبدیل قالب سنتی بازار به قالب مدرن و دسته بندی شده می داند و معتقد است که رونیکس هربار به اهداف خود نزدیک شد، آن ها را از خود دور کرد تا قله های بلندتری را فتح کند. واحد فروش رونیکس به دو بخش فروش قطعات و فروش ابزار تقسیم می‌شود. بالغ بر 24000 قطعه یدکی و 2000 ابزار صنعتی مختلف از سوی واحد فروش به طور مستمر به بازار ابزار عرضه می‌شود. پرسنل واحد فروش به صورت تمام وقت در حال پاسخگویی و ارائه خدمات به بیش از 7000 نمایندگی رونیکس در سطح ایران هستند.

Ronix Sales Organization Manager Ronix Sales Organization Manager
Ronix Digital Marketing Manager Ronix Digital Marketing Manager

سعید سلطانی

مدیر دیجیتال مارکتینگ

سعید سلطانی مدیر واحد بازاریابی دیجیتال رونیکس، با بیش از 15 سال سابقه در زمینه تجارت الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ و با مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌یIT، هدایت بخش‌های مختلف واحد دیجیتال رونیکس نظیر: بخش شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات آنلاین، سئو و بهینه سازی سایت، روابط عمومی دیجیتال، بازاریابی عملگرا و کمپین دیجیتال را برعهده دارد. وی با کمک به تحلیل عملکرد رقبا، بهینه سازی موتور‌های جست‌و‌جو، طراحی و بهینه سازی کمپین‌های دیجیتال، انتشار محتوا در پلتفرم‌های دیجیتال و تبلیغات آنلاین در بستر اینترنت، تاثیر بسزایی در رشد و ارتقا و بیشتر دیده شدن برند دارد

مهدی گودرزی

مدیر خدمات پس از فروش

مهدی گودرزی به عنوان مدیر واحد خدمات پس از فروش در شرکت رونیکس فعالیت می کند. وی در این بخش شعار «سرعت، دقت، کیفیت» را سرلوحه خود قرار داده و موفق شده که ۱۷۰ عاملیت مجاز ارائه خدمات پس از فروش را در سراسر کشور ایجاد کند.

Ronix Aftersales Manager Ronix Aftersales Manager