language

ابزارآلات باغبانی و کشاورزی

معرفی شرکت رونیکس

ساختمان رونیکس در تهران

درباره رونیکس

برند رونیکس بر اساس فکر، ایده و تلاش ایرانی در زمینه ابزارآلات صنعتی بنا شده است. تلاش مستمر جوانان خوش‌فکر ایرانی در تحقق ایده‌های ناب و نیز ثبت این برند در ایران، آلمان و چین، ریشه‌های شکوفایی این خانواده را رقم زده است. رونیکس با تکیه بر ارکان اصلی خود یعنی کیفیت، تنوع، قیمت­ گذاری منصفانه، رفتار سازمانی متمایز و ارائه خدمات پس از فروش فوق العاده، همواره در بازارهای داخلی و خارجی حضوری گسترده داشته است.

مدیر عامل شرکت رونیکس رضا رامخو

محمدرضا رامخو

مدیرعامل

محمدرضا رامخو بنیانگذار و مدیر عامل برند رونیکس است. او که در صحبت­ های خود بارها به سختی­ های مسیر تأسیس رونیکس اشاره کرده، هرگز دست از تلاش نکشیده و پس از پشت سر گذاشتن دشواری­ های بسیار موفق شده است برند خود را به بام ابزار آلات ایران برساند. رامخو ایده فتح بازارهای جهانی را در سر داشته  و پیش از این اشاره کرده که آمادگی پذیرش تمامی چالش ­های این مسیر را دارد.

حمید رامخو

حمیدرضا رامخو

مدیر زنجیره تأمین

آقای «حمیدرضا رامخو» در شرکت رونیکس مسئولیت مدیریت زنجیره تامین برند را بر عهده دارد. وی با پشتکار و تلاش شبانه  روزی بسیاری از محصولات این شرکت را طراحی کرده و می­توان گفت که آفریننده ابزار آلات گوناگون رونیکس است.

 

 

محسن رامخو

محسن رامخو

قائم ­مقام مدیر عامل

محسن رامخو، قائم­ مقام مدیر عامل رونیکس است که معتقد است پیشرفت و موفقیت رونیکس به عنوان یک برند کاملا ایرانی مرهون توجه به نیازهای مشتریان، سرمایه انسانی خلاق و متخصص و بکارگیری فناوری­ های نوین است. وی از جمله شخصیت­ هایی است که در مشکلات و سختی­ ها در کنار برند ایستاده و با ایده ­های نو راه­ های جدیدی را برای اوج گرفتن آن به وجود آورده است.

آقای پژوم مدیر در رونیکس

حداد پژوم

مدیرفناوری اطلاعات

حداد پژوم به عنوان مدیر ارشد فناوری اطلاعات رونیکس فعالیت­ های گسترده­ ای داشته که باعث شده نام این برند در خاطر مردم به ویژه آن ­ها که با ابزار آلات سروکار دارند، حک شود. پژوم نقطه تمرکز رونیکس را حوزه دیجیتال و تأمین نیازهای طیف وسیعی از افراد نیازمند به ابزار آلات می­ داند و معتقد است که بخش مهمی از کار، بر بستری از چارچوب های دیجیتال و فناور محور استوار می شود. وی در نظر دارد که با ایجاد جذابیت، راهکارهایی تازه برای بازاریابی دیجیتال به شرکت ارائه کند.

آقای نیکوکار مدیر در رونیکس

حمیدرضا نیکوکار

مدیر ارتباطات و برند

حمیدرضا نیکوکار مدیر واحد ارتباطات و برند رونیکس، همواره بدون تسلیم شدن و با روحیه ­ای خستگی ناپذیر تلاش کرده تا این شرکت را به گونه­ ای درست به مخاطبان خود در صنعت ابزار آلات معرفی کند. او که از رابطه ­ای صمیمی با اعضای تیم خود برخوردار است، توانسته خود را به عنوان معلمی نیکو برای آنان معرفی کند و ساختاری جدید از برندینگ را ارائه دهد.

 

 

سمیرا عسگری مدیر در رونیکس

سمیرا عسگری

مدیر واحد تامین قطعات

سمیرا عسگری مدیریت واحد تأمین قطعات را در شرکت رونیکس بر عهده دارد. وی که از مهره­ های مهم رونیکس است، همکاری خود را با این شرکت از روزهای ابتدایی جوانی آغاز کرده و به تدریج پله­ های موفقیت را طی کرده است. عسگری با دغدغه رفع نیاز مشتریان بازار ابزار ایران موفق شده که بخش بسیاری از خواسته ­های آنان را پوشش دهد.

 

 

 

آقای گودرزی مدیر در رونیکس

مهدی گودرزی

مدیر خدمات پس از فروش

مهدی گودرزی به عنوان مدیر واحد خدمات پس از فروش در شرکت رونیکس فعالیت می­کند. وی در این بخش شعار «سرعت، دقت، کیفیت» را سرلوحه خود قرار داده و موفق شده که ۱۷۰ عاملیت مجاز ارائه خدمات پس از فروش را در سراسر کشور ایجاد کند. گودرزی اشاره کرده بود که دیگر کیفیت بالا تنها مؤلفه لازم برای کسب رضایت مشتریان نیست، به همین دلیل واحد خدمات پس از فروش رونیکس برای ارائه خدمات پس از فروش، آن هم فراتر از استانداردهای ایران برنامه ­ریزی کرده است.

مدیر ارتباطات رونیکس

حامد ریوندی

مدیر برنامه ریزی و کنترل فرآیند

حامد ریوندی مدیر برنامه ریزی و کنترل فرآیند رونیکس است. واحدی که زیر نظر ایشان اداره می‌شود شامل دو بخش برنامه ‌ریزی و کنترل فرآیند ها است. برنامه ‌ریزی جهت انجام کلیه پروژه ‌های تعریف شده در شرکت که به طور مستقیم از سوی شخص مدیرعامل ابلاغ می‌شود توسط این واحد صورت می‌گیرد که شامل برنامه ‌ریزی، نظارت بر اجرا و گاهی اجرا و کنترل پروژه‌ های تعریف شده می‌شود.

 

مدیر فروش رونیکس

مصطفی شکوریان

مدیر سازمان فروش

مصطفی شکوریان مدیریت فروش شرکت رونیکس را بر عهده دارد. او از سال ۱۳۸۹ به رونیکس ملحق شده توانسته با پشتکار خود را به عنوان بهترین گزینه برای این سمت معرفی کند. شکوریان عامل موفقیت رونیکس را وجود مدیر عامل دقیق و منظم، و نیز تبدیل قالب سنتی بازار به قالب مدرن و دسته­ بندی شده می­داند و معتقد است که رونیکس هربار به اهداف خود نزدیک شد، آن­ها را از خود دور کرد تا قله ­های بلندتری را فتح کند.

مدیر فروش صادرات رونیکس

رامتین کاشانی

مدیر فروش بین الملل

رامتین کاشانی مدیر بخش فروش بین الملل رونیکس، زمانی که بسیار جوان بود به این شرکت پیوست. او در بخش­ های مختلف رونیکس به فعالیت پرداخته و ثابت کرده که استعداد و توانایی به سر انجام رساندن مسئولیت­ های مختلف را دارد. کاشانی به عنوان یک مدیر، خود را از اعضای تیمش جدا نمی­داند چرا که معتقد است که برای رسیدن به موفیت­ های بزرگ و تحقق رویاها باید شانه به شانه با اعضای تیم گام برداشت.

خدمات پس از فروش رونیکس

خدمات پس از فروش

شرکت خدمات پس از فروش رونیکس (رونیکس سرویس) با شعار (سرعت،دقت،کیفیت) به عنوان اولین شرکت خدمات پس از فروشِ دارنده ایزو ۹۰۰۱ – ۲۰۰۸ در صنعت ابزار آلات با بیش از ۱۷۰ عاملیت مجاز خدمات پس از فروش ابزار در ۳۱ استان کشور، با‌ خدمات متنوع خود ( شامل ۱۲ ماه گارانتی تعویض قطعات و تعمیر محصولات برقی و بادی رونیکس و ۱۵ ماه گارانتی رایگان تعمیر و تعویض قطعات بادی جیت بدون محدودیت نوع قطعه، پیک رایگان تعمیرات در محدوده شهری تهران در دوره گارانتی و خارج از گارانتی،دارنده بزرگترین بانک قطعات ابزار در ایران و…) آماده ارائه خدمات به مصرف‌کنندگان محصولات رونیکس و جیت است.

واحدهای سازمانی رونیکس

آشنایی با واحدهای سازمانی رونیکس

رونیکس برندی بین‌المللی در حوزه ابزارآلات است و در حال حاضر بیش از ۲۰۰۰ محصول متنوع را در ۱۲ گروه از جمله ابزارآلات برقی، بادی، شارژی، دستی تا ابزار باغبانی و ایمنی، تولید و به بازار عرضه می‌کند.

تعداد ۵۰۰ تولید کننده  در ۱۴ کشور ازجمله ایران، محصولات رونیکس را تولید می­کنند که علاوه بر توزیع در داخل کشور، به بیش از ۸۰  کشور جهان به طور مستقیم صادر می‌شوند.

از سویی برند رونیکس از واحدهای سازمانی مختلفی تشکیل می‌شود که هر کدام نقشی مهم و کلیدی را برای ارتقای برند و بهبود مستمر آن ایفا می‌کنند. واحدهایی شامل «مدیریت»، «زنجیره تامین»، «ارتباطات و برند»، «فروش»، «برنامه‌ریزی و کنترل فرآیند»، «صادرات»، «مالی»، «خدمات پس از فروش»، «فناوری اطلاعات»، «منابع انسانی» که در کنار هم برند رونیکس را تشکیل می‌دهند.