رونیکس

گستره‌ای وسیع از تنوع و کیفیت

رونیکس با حفظ استانداردها، بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا و بکارگیری متخصصان زبده، بیش از 2000 نوع ابزار صنعتی و 24000 قطعه جانبی باکیفیت تولید کرده و با خدمات پس از فروش گسترده و قیمت‌‌گذاری منصفانه به بازار ابزار عرضه کرده‌ است.
تمامی ابزارآلات رونیکس در 10 گروه اصلی دسته ‌بندی می‌شوند که شامل ابزارآلات برقی، دستی، شارژی، بادی و بنزینی، روشنایی، ابزارآلات دقیق و اندازه گیری، تجهیزات ایمنی، ابزارآلات جا به جایی، کیف و جعبه ابزار و متعلقات مربوط به این ابزارها هستند.
مشاهده بیشتر

برندی بین‌المللی در حوزه تولید ابزارآلات صنعتی

رونیکس برندی بین‌‌المللی در زمینه تولید ابزارآلات صنعتی، قطعات و تجهیزات وابسته به ابزارها است. برندی که از سال‌ 1384 تا به امروز به یکی از برندهای خوش نام دنیای ابزار تبدیل شده است.
رونیکس به عنوان برند سرآمد بازار ابزار ایران از سال 1390 با ثبت دفاتری در اروپا، آسیا و خاورمیانه در بازارهای جهانی حضور ثابت داشته است. هم اکنون ابزارآلات این برند به بیش از 80 کشور جهان صادر شده و امروزه صنعتگران بسیاری در سراسر دنیا از محصولات رونیکس برای پیشبرد فعالیت‌های خود استفاده می‌‌کنند.

مجله رونیکس

مجله تخصصی رونیکس با هدف افزایش آگاهی دنبال‌کنندگان خود و انتشار اطلاعات تکمیلی و تخصصی در حوزه ابزار به وجود آمده است. این صفحه با تالیف و نشر مقاله‌های کاربردی، آموزشی و مطالبی در قالب دانستنی‌ها، راهنمای خرید محصول، مقایسه ابزارآلاتی مشابه از برندهای مختلف و... تلاش می‌کند تا سوالات همراهان رونیکس در تمام حوزه‌های مربوط به ابزار را پاسخ داده و با بروزرسانی اطلاعات خود، همگام با پیشرفت تکنولوژی و فناوری جهان، نیاز کاربران صنایع مختلف را پوشش دهد.

مشاهده بیشتر